Haberler - Gölyazı Hürriyet Ortaokulu

Haberler

Sınıflar Arası Futbol Turnuvası

Okulumuz sınıflar arasında yapılan futbol turnuvası heyecanlı bir şekilde yapılmış olup turnuvanın galibi 8A sınıfı olmuştur. Birinci olan takıma madalyaları okul müdürü Oğuzhan ALPAR tarafından törenle takılmıştır. Ayrıca turnuvada emeği geçen ve düzenleyen Beden Eğitimi Öğretmenimiz Oğuzhan ALPAR´a teşekkür ederiz.Birinci olan takımı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Devamı

Sivil Savunma Haftası Yangın ve Personel Tahliye Tatbikatı

Sivil Savuma Haftası Kapsamında okulumuzda Konya Büyükşehir İtfaiye Ekiplerinin katılımlarıyla Yangın ve Personel Tahliye Tatbikatı gerçekleştirldi. İtfaiye Ekipleri öğrencilere ve personele tatbikat eğitimi vererek daha sonra tatbikatı gerçeleştirdiler.

Devamı

Karne Heyecanı

2017-2018 Eğitim-Öğretim birinci yarıyılının sona ermesiyle karneler dağıtıldı, başarı gösteren öğrencilere belge verildi.Tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik eder, iyi tatiller dileriz.

Devamı

İl İzleme Sınavı

5. sınıflara Türkçe,Matematik ve Fen Bilimleri derslerinden "İl İzleme Sınavı" yapıldı.

Devamı

Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası

Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası tüm sınıflarda kutlandı.

Devamı

Öğretmenler Günü ve Ses Yarışması Finali

Devamı

Okulumuzda Öğrenciler Arası Ses Yarışması Yapıldı.

Okulumuz bünyeside yapılan ses yarışması 18 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Yarışma da dereceye giren öğrencilerimize madalya verilmiştir. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Öğrencilerimizi de tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Devamı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Tüm öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve ülkemizin 29 Ekim  Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

Devamı

Okul Öğrenci Temsilcisi Seçimi

Öğrencilerimizin demokrasi bilincini kazanması için okulumuzda "Okul Öğrenci Temsilcisi" seçimi yapıldı. Seçimlere  öğrencilerimiz çeşitli projelerle aday oldular ve projelerini tüm öğrencilerimizle paylaştılar. Büyük titizlikle gerçekleşen oylama sonucunda öğrenci temsilciliğine 8-A sınıfından Rojin ÇİÇEK 70 oy alarak seçildi. Öğrencimizi tebrik eder ve çalışmalarında başarılar dileriz. 

Devamı

Okulumuzun İkincisini Düzenlediği Bahar Şenliği ve Kermes

Bu yıl Okulumuz çalışanlarının, öğrencilerinin ve velilerinin birlikte ikincisini düzenleyeceği Bahar Şenliği ve Kermesimize bütün halkımız, öğrencilerimiz, velilerimiz ve eski mezunlarımız davetlidir. Bahar Şenliğimizde öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin beraber hazırladıkları Türkçe Sokağı ve Bilim-Sanat Sokağı açılışı yapılacaktır. Ayrıca öğrencilerimizin düzenleyeceği gösteriler sergilenecektir.

Devamı