T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Gölyazı Hürriyet Ortaokulu

Haberler

May

Okulumuz sınıflar arasında yapılan futbol turnuvası heyecanlı bir şekilde yapılmış olup turnuvanın galibi 8A sınıfı olmuştur. Birinci olan takıma madalyaları okul müdürü Oğuzhan ALPAR tarafından törenle takılmıştır. Ayrıca turnuvada emeği geçen ve düzenleyen Beden Eğitimi Öğretmenimiz Oğuzhan ALPAR´a teşekkür ederiz.Birinci olan takımı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Mrt

Sivil Savuma Haftası Kapsamında okulumuzda Konya Büyükşehir İtfaiye Ekiplerinin katılımlarıyla Yangın ve Personel Tahliye Tatbikatı gerçekleştirldi. İtfaiye Ekipleri öğrencilere ve personele tatbikat eğitimi vererek daha sonra tatbikatı gerçeleştirdiler.

Ock

2017-2018 Eğitim-Öğretim birinci yarıyılının sona ermesiyle karneler dağıtıldı, başarı gösteren öğrencilere belge verildi.Tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik eder, iyi tatiller dileriz.

Ara

5. sınıflara Türkçe,Matematik ve Fen Bilimleri derslerinden "İl İzleme Sınavı" yapıldı.

Ara

Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası tüm sınıflarda kutlandı.

Kas

Kas

Okulumuz bünyeside yapılan ses yarışması 18 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Yarışma da dereceye giren öğrencilerimize madalya verilmiştir. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Öğrencilerimizi de tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Ekm

Tüm öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve ülkemizin 29 Ekim  Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

Ekm

Öğrencilerimizin demokrasi bilincini kazanması için okulumuzda "Okul Öğrenci Temsilcisi" seçimi yapıldı. Seçimlere  öğrencilerimiz çeşitli projelerle aday oldular ve projelerini tüm öğrencilerimizle paylaştılar. Büyük titizlikle gerçekleşen oylama sonucunda öğrenci temsilciliğine 8-A sınıfından Rojin ÇİÇEK 70 oy alarak seçildi. Öğrencimizi tebrik eder ve çalışmalarında başarılar dileriz. 

May

Bu yıl Okulumuz çalışanlarının, öğrencilerinin ve velilerinin birlikte ikincisini düzenleyeceği Bahar Şenliği ve Kermesimize bütün halkımız, öğrencilerimiz, velilerimiz ve eski mezunlarımız davetlidir. Bahar Şenliğimizde öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin beraber hazırladıkları Türkçe Sokağı ve Bilim-Sanat Sokağı açılışı yapılacaktır. Ayrıca öğrencilerimizin düzenleyeceği gösteriler sergilenecektir.

May

Cihanbeyli İlçesinde okulllararası düzenlenen satranç turnuvasında okulumuzu temsil eden öğrencilerimiz arasından Yıldızlar Kategorisinde 7A sınıfı öğrencimiz Makbule DURMAZ ilçe Birincisi, Muhammed SELÇUK ilçe ikincisi olmuştur. Küçükler kategorisnde ise 5C sınıfı öğrencimiz Uğur ARSLAN ilçe ikincisi olmuştur. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

May

Gölyazı Merkez İlkokulu ve Gölyazı Hürriyet Ortaokulu arasında yapılan satranç turnuvasında Makbule DURMAZ birinci, Uğur ARSLAN ikinci, Muhammed SELÇUK üçüncü ve İbrahim Muhammed ŞAHİN ise dördüncü olmuştur. Dereceye giren öğrencilerimiz kupa ve madalya ile ödüllendirilmiştir. Turnuvaya katılan tüm öğrencileri tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Mrt

Ock

69. Verem Eğitim ve Propaganda Haftası kapsamında okulumuzda resim yarışması düzenlendi. Yarışmada dereceye giren öğrencilerimize çeşitli hediyeler verildi.