T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Gölyazı Hürriyet Ortaokulu

Haberler

Ara

Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası tüm sınıflarda kutlandı.

Ara

Okulumuzu sportif faaliyetlerde temsil edecek olan voleybol takımımıza forma yaptırdık. 

Ara

Maksat Bilgileri Paylaşmak Bilgi Yarışmasında grup ikincisi olduk. Yarışmaya katılan öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Kas

Okulumuz Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmeni Sinan AÇA öncülüğünde tüm öğrencilererimize Snellen Göz Tarama Testi yapıldı. Göz kusuru tespit edilen öğrencilerin velileri bilgilendirildi.

Kas

Öğrencilerimizin demokrasi bilincini kazanması için okulumuzda "Okul Öğrenci Temsilcisi" seçimi yapıldı. Seçimlere  öğrencilerimiz çeşitli projelerle aday oldular ve projelerini tüm öğrencilerimizle paylaştılar. Yapılan oylama sonucunda öğrenci temsilciliğine 8-A sınıfından Delal HARIMCI 58 oy alarak seçildi. Öğrencimizi tebrik eder ve çalışmalarında başarılar dileriz. 

Ekm

Cumhuriyetin 95. kuruluş yıl dönümü ilk ve orta dereceli okulların katılımı ile kutlandı.Tüm öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve ülkemizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı´nı kutlarız.

 

May

Okulumuz sınıflar arasında yapılan futbol turnuvası heyecanlı bir şekilde yapılmış olup turnuvanın galibi 8A sınıfı olmuştur. Birinci olan takıma madalyaları okul müdürü Oğuzhan ALPAR tarafından törenle takılmıştır. Ayrıca turnuvada emeği geçen ve düzenleyen Beden Eğitimi Öğretmenimiz Oğuzhan ALPAR´a teşekkür ederiz.Birinci olan takımı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Mrt

Sivil Savuma Haftası Kapsamında okulumuzda Konya Büyükşehir İtfaiye Ekiplerinin katılımlarıyla Yangın ve Personel Tahliye Tatbikatı gerçekleştirldi. İtfaiye Ekipleri öğrencilere ve personele tatbikat eğitimi vererek daha sonra tatbikatı gerçeleştirdiler.

Ock

2017-2018 Eğitim-Öğretim birinci yarıyılının sona ermesiyle karneler dağıtıldı, başarı gösteren öğrencilere belge verildi.Tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik eder, iyi tatiller dileriz.

Ara

5. sınıflara Türkçe,Matematik ve Fen Bilimleri derslerinden "İl İzleme Sınavı" yapıldı.

Ara

Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası tüm sınıflarda kutlandı.

Kas

Kas

Okulumuz bünyeside yapılan ses yarışması 18 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Yarışma da dereceye giren öğrencilerimize madalya verilmiştir. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Öğrencilerimizi de tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Ekm

Tüm öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve ülkemizin 29 Ekim  Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

Ekm

Öğrencilerimizin demokrasi bilincini kazanması için okulumuzda "Okul Öğrenci Temsilcisi" seçimi yapıldı. Seçimlere  öğrencilerimiz çeşitli projelerle aday oldular ve projelerini tüm öğrencilerimizle paylaştılar. Büyük titizlikle gerçekleşen oylama sonucunda öğrenci temsilciliğine 8-A sınıfından Rojin ÇİÇEK 70 oy alarak seçildi. Öğrencimizi tebrik eder ve çalışmalarında başarılar dileriz.